Internetowy Sklep z RTV i AGD Internetowy Sklep z Bielizn Portal Miejski o Supsku Program do obsugi firmy Spedycyjnej
Usugi Internetowe
Proponujemy Państwu w pełni zindywidualizowane kreacje graficzne, dzięki którym Państwa biznes zyska na atrakcyjności. Swoje doświadczenie w powiązaniu z polotem, fantazją i najnowszymi trendami staramy się wdrożyć w każdy nasz projekt.

Jesteśmy w stanie zaprojektować zarówno zwykłe, wizytówkowe strony internetowe zawierające jedynie atrakcyjną mini ulotkę sieciową, jak również rozległe systemy CMS dla dużych korporacji.

1. Strony internetowe
Każda strona internetowa to dla nas osobna historia. Każdy projekt sygnowany marką Network Solutions jest starannie przemyślany i przygotowany. Indywidualnie dobieramy logiczną koncepcję witryny w zależności od rynku docelowego. Dobieramy szatę graficzną, układ kolorystyczny, system nawigacji, wykorzystywane technologie. Wykonujemy strony w następujących technologiach: XHTML, CSS, jQuery, PHP, JavaScript

2. Systemy CMS (rozległe aplikacje internetowe)
Nowoczesne strony internetowe mają za zadanie zapewniać wygodę przeglądania oferty. Proponujemy rozszerzenie witryny o aplikacje internetowe usprawniające wyszukiwanie informacji lub dające dodatkowe możliwości prezentowania oferty, czy też sprzedaży produktów.

Firma Network Solutions zapewnia profesjonalne zaprojektowanie indywidualnej aplikacji zgodnie z potrzebami klienta. Żadne rozwiązanie nie jest dla nas zbyt trudne, żadna specyfikacja zbyt problemowa.

W chwili obecnej trudno sobie wyobrazić nowoczesne strony internetowe nie oparte w jakimś stopniu o aplikacje internetowe. Wszelkiego typu formularze, moduły prezentacji treści, wyszukiwarki, stały się naturalnymi elementami każdego serwisu internetowego.

Programujemy aplikacje w następujących technologiach: pyton, php, ajax(jS) , przy wykorzystaniu Zend Framework, Symfony, Yii Framework, Django + C++, C, C#

3. Pozycjonowanie stron internetowych
Opracowana przez nas metoda rejestracji i pozycjonowania serwisów internetowych w wyszukiwarkach i katalogach internetowych sprawia, że strony naszych klientów są łatwo odnajdywane i odwiedzane przez liczne grono internautów.

Na życzenie zapewniamy także optymalizację SEO stron internetowych w najważniejszych wyszukiwarkach i katalogach stron www. Nasi specjaliści na bieżąco śledzą zmiany w algorytmach wyszukiwarek i promują strony na ustalone słowa kluczowe tak, by pojawiały się w pierwszej 10-ce we wszystkich najpopularniejszych wyszukiwarkach.

4. Audyty aplikacji i stron internetowych
Celem audytu użyteczności jest znalezienie tych elementów serwisu, które obniżają jego skuteczność i wpływają na satysfakcję Twoich klientów lub użytkowników. Firma Network Solutions przygotuje dla Państwa stosowne raporty w zależności od badanego zagadnienia. Może być to użyteczność, skuteczność pozycjonowania, audyt graficzny, technologiczny, i szereg innych. Badamy przyczyny dla których Państwa aplikacje i strony internetowe nie odniosły sukcesu i doradzamy jakie kroki należy podjąć, aby to zmienić.
Strona internetowa dla Domkw letniskowych NATALIA w ebie Strona internetowa dla Pensjonatu Lawendowa Przysta Strona internetowa Sklepu medycznego
Komentarze klientów
Zespół firmy Network Solutions to ludzie pełni pomysłów nowych, zaskakujących i robiących wrażenie na każdym! Są fachowcami w dziedzinie tworzenia wizerunku zarówno nowo powstałej firmy jak i w odtwarzaniu dawno zapomnianych projektów firm ze stabilną pozycją na rynku. Miałam okazję współpracować z właścicielem dwukrotnie- zlecenie za każdym razem wykonane na 1000%!! Nowatorskie rozwiązania i nowoczesny marketing wizualny- jeżeli tak to można nazwać- to największy atut firmy! Ponadto solidni, kreatywni, słowni i zawsze służący radą. Znajdują rozwiązania, których nie powstydziłby się najlepszy spec od reklamy! Polecam każdemu, kto zakładając swoją firmę nie wie w jaki sposób stworzyć jej wizerunek- aby był czytelny a zarazem mocny w odbiorze! Martyna Kot - www.naturasmak.pl
 
Dział kontaktowy
Telefon stacjonarny:
(59) 723 26 18
Telefon komórkowy:
512 307 431
Numer gadu-gadu:
33586680
formularz kontaktowy.
(c) 2011 Network Solutions. Strony www, reklama Słupsk